Reference

Petra Kubicová 

kurz Vinyasa jóga

"Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují."


Alena Krasulová

kurz Vinyasa jóga

Lekce jogy s Kirsten jsou vždy zábavné, promyšlená sestava vám dá pořádně zabrat.S každou další lekcí objevujete na svém těle jeho další a další možnosti. Po lekci se cítíte unaveně, ale přesto blaženě.Je to jako droga. Všem, kteří hledáte nové prožitky, vřele doporučuji. Alena

Petra Šmejkalová

kurz Ashtanga jóga

Až s Kirsten mě Jóga začala bavit. Vyhovuje mi individuální přístup. Milá lektorka, která vše bezvadně vysvětlí a předvede. Doporučuji všem vyzkoušet.

Jana Němčíková 

kurz Vinyasa jóga

Na jógu jsem se odhodlávala jít zhruba přes rok. Pak jsem narazila na tebe a rozhodnutí bylo jasné. Nikdo mě nezaujal tak jako ty, jak tím kolik ti je a na jaké úrovni jógy jsi, tak tvým pohledem na svět. V dnešní době je opravdu těžké najít někoho takového. Ze tvých hodin sice chodím fyzicky vyčerpána 😂, ale na druhou stranu je mi vždy psychicky asi nejlépe za celý týden. Hrozně ráda u sebe vidím i malé pokroky za které jsem vděčná a nikdy mě nepřestane udivovat co lidské tělo dokáže

Andrea Laníková 

kurz Hatha jóga

Ke Kirsten chodím a je úžasná neboť časové nestíhám, lituji každé zmeskané hodiny neboť jsem se nesetkala s "trenérem" který opravdu chce ať to děláte dobře.

Markéta Hlawiczková

kurz Hatha jóga

Markéta Hlawiczková Jóga je jeden z mála sportů, které můžu se svou diagnózou páteře dělat. Jsem nadšená když na sobě vidím sebemenší pokrok- i když se ohnu jen o centimetr dál. Vždy při ní uteču od problémů a žiju přítomností. Jóga mě mění, nebolí mě tak záda a přináší mi duševní pohodu. Na každou hodinu s Kirsten se moc těším, a tímto ji děkuji.

Tereza Dittrichová

kurz Vinyasa jóga

Jógu jsem začala navštěvovat na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí. Jóga s Kirsten je naprosto úžasná a je to i skvělé odreagování od malého prcka.

Martina Skurková

kurz Ashtanga jóga

Velice příjemná a moc, moc šikovná lektorka, hodinka cvičení uteče jako voda a člověk odchází vždy s úsměvem na tváří, prostě parádička :)

Markéta Štíhlová

kurz Vinyasa jóga

Kirsten, je úžasná trenérka, žena, kamarádka, prostě TOP.Je stále pozitivní a nabitá energií, kterou předává dále. Ten, kdo nezkusil jógu, tak ať neváhá a šup šup ke Kirsten. Milá Kirsten, přeji Ti mnoho úspěchů, jak v osobním, tak profesním životě a ještě více nových jogínů. Tvé hodiny jsou úžasné...Děkuji Ti za ně!!!!

Jakub Káňa

kurz Hatha jóga

TOP lekce, nejlelpší přístup lektorky, maximální spokojenost.

Veronika Krhutová

kurz Hatha jóga

Jóga s Kirsten je jedním slovem úžasnááá.

Martina Ježíková

kurz Ashtanga jóga

Kirs je skvělá trenérka, ale i úžasná bytost. Určitě doporučuji.

Martina Kneblová

kurz Hatha jóga

Mohu jen doporučit, luxus přístup, vše perfektní.

Marta Kišová 

kurz Hatha jóga a Ashtanga jóga

Jóga s Kirsten je super :) pokaždé odcházím nabitá pozitivní energií a náladou :) doporučuju.

Silvie Obdržálková

kurz Ashtanga jóga

Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.

Lena Masopustová 

kurz Vinyasa jóga

Kirsten je skvělá lektorka a člověk. Litá si v tom svém světě a je to příjemně nakažlivé, vždy úsměv, čistá radost.. A její hodiny, relaxu jsem moc nezažila za to svaly dostávají pořádně zabrat, protáhnout, posílit, v tom duchu se to nese.. Kirsten tvoř a buď, tak jak jsi.

Eva Holubová

kurz Hatha jóga

Jóga s Kirsten je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každému se Kirsten pověnuje a motivuje k lepším výkonům. V hodinách najdete příjemnou atmosféru, zažijete chvilky, kdy si opravdu máknete a chvilky, kdy při relaxaci úplně vypnete. Rozhodně to není žádná nuda :)


Katrin Chmelíková

kurz Vinyasa a Ashtanga jóga

Děkuji vesmíru, který mě k tobě dovedl. Cvičím skoro rok a půl a stále potřebuji víc. Díky Kirs !