REFERENCE

Doporučuji!! Velice mi pomáhá jóga na záda a na zpevnění celého těla a protažení, a to nemluvím o tom jak odpočatá a nabitá se cítím po každé lekci. Doslova se cítím vždy jako znovuzrozená, skvělá lektorka s úžasnou energii a elánem.

Lucie Eggrová

kurz Hatha/září 2019

Kurzy mi úžasně pomáhají proti bolestem páteře. Moc děkuji :)

Jana Tiralova

kurz Ashtanga/září 2019

Začala jsem chodit do jógy, jsem začátečník, ale díky ní se cítím líp a velký podíl má na tom naše cvičitelka Kirsten, která je skvělá. Jsem ráda, že chodím na její hodiny jógy. 

Irena Paciorková

kurz Ashtanga/září 2019

Kirsten je úžasná osobnost a vynikající učitelka jógy, která opravdu umí.

Radka Urbánková

kurz Ashtanga/září 2019

Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují.

Petra Kubicová

kurz Vinyasa

Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.

Silvie Obdržálková

kurz Ashtanga

Ke Kirsten chodím a je úžasná neboť časové nestíhám, lituji každé zmeskané hodiny neboť jsem se nesetkala s "trenérem" který opravdu chce ať to děláte dobře.

Andrea Laníková

kurz Hatha

Mohu jen doporučit, luxus přístup, vše perfektní.

Martina Kneblová

Kurz Hatha

Jóga s Kirsten je super :) pokaždé odcházím nabitá pozitivní energií a náladou :) doporučuju.

Martina Kišová 

Kurz Hatha

Ahoj Kristen. Chtěla jsem poděkovat za včerejší jógu, bylo to super. Úplně cítím, že jsem si mákla, bolí mě svaly kolem hrudníku. Sval mě bolely z jógy 2x a pokaždé to bylo po tvé lekci. Vždycky na tvé lekci pochopím, že jsem to cvičila před tím špatně děkuji"

Lucie Caletková

workshop

Markéta Hlawiczková Jóga je jeden z mála sportů, které můžu se svou diagnózou páteře dělat. Jsem nadšená když na sobě vidím sebemenší pokrok- i když se ohnu jen o centimetr dál. Vždy při ní uteču od problémů a žiju přítomností. Jóga mě mění, nebolí mě tak záda a přináší mi duševní pohodu. Na každou hodinu s Kirsten se moc těším, a tímto ji děkuji.

Markéta Hlawiczková

Kurz Hatha

Lekce jogy s Kirsten jsou vždy zábavné, promyšlená sestava vám dá pořádně zabrat.S každou další lekcí objevujete na svém těle jeho další a další možnosti. Po lekci se cítíte unaveně, ale přesto blaženě.Je to jako droga. Všem, kteří hledáte nové prožitky, vřele doporučuji. Alena

Alena Krasulová

Kurz Vinyasa

Jóga s Kirsten je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každému se Kirsten pověnuje a motivuje k lepším výkonům. V hodinách najdete příjemnou atmosféru, zažijete chvilky, kdy si opravdu máknete a chvilky, kdy při relaxaci úplně vypnete. Rozhodně to není žádná nuda :)

Eva Holubová

Kurz Hatha

Až s Kirsten mě Jóga začala bavit. Vyhovuje mi individuální přístup. Milá lektorka, která vše bezvadně vysvětlí a předvede. Doporučuji všem vyzkoušet.

Petra Šmejkalová

kurz Ashtanga

Jógu jsem začala navštěvovat na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí. Jóga s Kirsten je naprosto úžasná a je to i skvělé odreagování od malého prcka.

Tereza Dittrichová

Kurz Vinyasa

TOP lekce, nejlelpší přístup lektorky, maximální spokojenost.

Jakub Káňa

Kurz Hatha

Více referencí najdete na facebooku