Reference

Kateřina Lasotová

workshop Ashtanga jógy

"Ahoj Kirsten, byla jsem ze včerejší lekce nadšená. Určitě bych uvítala jakoukoliv další lekci."

Leon Kufa

workshop Ashtanga jógy

"Ahoj Kirsten, joga se mi moc líbila, konečně mám přesný návod na Pozdrav Slunci, už jsem se to snažil učit kdysi, ale nevěděl jsem, jestli to vůbec cvičím dobře, tak jsem toho nechal... Budu se těšit zase někdy, děkuji :)"

Lucie Caletková 

workshop Ashtanga jógy

"Ahoj Kristen. Chtěla jsem poděkovat za včerejší jógu v Třinci, bylo to super. Úplně cítím, že jsem si včera mákla, bolí mě svaly kolem hrudníku. Sval mě bolely z jógy 2x a pokaždé to bylo po tvé lekci. Vždycky na tvé lekci pochopím, že jsem to cvičila před tím špatně děkuji"

Petra Kubicová 

kurz Vinyasa jóga

"Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují."


Alena Krasulová

kurz Vinyasa jóga

Lekce jogy s Kirsten jsou vždy zábavné, promyšlená sestava vám dá pořádně zabrat.S každou další lekcí objevujete na svém těle jeho další a další možnosti. Po lekci se cítíte unaveně, ale přesto blaženě.Je to jako droga. Všem, kteří hledáte nové prožitky, vřele doporučuji. Alena

Petra Šmejkalová

kurz Ashtanga jóga

Až s Kirsten mě Jóga začala bavit. Vyhovuje mi individuální přístup. Milá lektorka, která vše bezvadně vysvětlí a předvede. Doporučuji všem vyzkoušet.

Jana Němčíková 

kurz Vinyasa jóga

Na jógu jsem se odhodlávala jít zhruba přes rok. Pak jsem narazila na tebe a rozhodnutí bylo jasné. Nikdo mě nezaujal tak jako ty, jak tím kolik ti je a na jaké úrovni jógy jsi, tak tvým pohledem na svět. V dnešní době je opravdu těžké najít někoho takového. Ze tvých hodin sice chodím fyzicky vyčerpána 😂, ale na druhou stranu je mi vždy psychicky asi nejlépe za celý týden. Hrozně ráda u sebe vidím i malé pokroky za které jsem vděčná a nikdy mě nepřestane udivovat co lidské tělo dokáže

Andrea Laníková 

kurz Hatha jóga

Ke Kirsten chodím a je úžasná neboť časové nestíhám, lituji každé zmeskané hodiny neboť jsem se nesetkala s "trenérem" který opravdu chce ať to děláte dobře.

Markéta Hlawiczková

kurz Hatha jóga

Markéta Hlawiczková Jóga je jeden z mála sportů, které můžu se svou diagnózou páteře dělat. Jsem nadšená když na sobě vidím sebemenší pokrok- i když se ohnu jen o centimetr dál. Vždy při ní uteču od problémů a žiju přítomností. Jóga mě mění, nebolí mě tak záda a přináší mi duševní pohodu. Na každou hodinu s Kirsten se moc těším, a tímto ji děkuji.

Tereza Dittrichová

kurz Vinyasa jóga

Jógu jsem začala navštěvovat na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí. Jóga s Kirsten je naprosto úžasná a je to i skvělé odreagování od malého prcka.

Martina Skurková

kurz Ashtanga jóga

Velice příjemná a moc, moc šikovná lektorka, hodinka cvičení uteče jako voda a člověk odchází vždy s úsměvem na tváří, prostě parádička :)

Markéta Štíhlová

kurz Vinyasa jóga

Kirsten, je úžasná trenérka, žena, kamarádka, prostě TOP.Je stále pozitivní a nabitá energií, kterou předává dále. Ten, kdo nezkusil jógu, tak ať neváhá a šup šup ke Kirsten. Milá Kirsten, přeji Ti mnoho úspěchů, jak v osobním, tak profesním životě a ještě více nových jogínů. Tvé hodiny jsou úžasné...Děkuji Ti za ně!!!!

Jakub Káňa

kurz Hatha jóga

TOP lekce, nejlelpší přístup lektorky, maximální spokojenost.

Veronika Krhutová

kurz Hatha jóga

Jóga s Kirsten je jedním slovem úžasnááá.

Martina Ježíková

kurz Ashtanga jóga

Kirs je skvělá trenérka, ale i úžasná bytost. Určitě doporučuji.

Martina Kneblová

kurz Hatha jóga

Mohu jen doporučit, luxus přístup, vše perfektní.

Marta Kišová 

kurz Hatha jóga a Ashtanga jóga

Jóga s Kirsten je super :) pokaždé odcházím nabitá pozitivní energií a náladou :) doporučuju.

Silvie Obdržálková

kurz Ashtanga jóga

Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.

Lena Masopustová 

kurz Vinyasa jóga

Kirsten je skvělá lektorka a člověk. Litá si v tom svém světě a je to příjemně nakažlivé, vždy úsměv, čistá radost.. A její hodiny, relaxu jsem moc nezažila za to svaly dostávají pořádně zabrat, protáhnout, posílit, v tom duchu se to nese.. Kirsten tvoř a buď, tak jak jsi.

Eva Holubová

kurz Hatha jóga

Jóga s Kirsten je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každému se Kirsten pověnuje a motivuje k lepším výkonům. V hodinách najdete příjemnou atmosféru, zažijete chvilky, kdy si opravdu máknete a chvilky, kdy při relaxaci úplně vypnete. Rozhodně to není žádná nuda :)


Katrin Chmelíková

kurz Vinyasa a Ashtanga jóga

Děkuji vesmíru, který mě k tobě dovedl. Cvičím skoro rok a půl a stále potřebuji víc. Díky Kirs !